přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Kariéra

RENOMIA je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu nejvýznamnějším firmám v regionu střední a východní Evropy. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v zahraničí.

Základem dlouhodobě úspěšného růstu RENOMIA jsou odborné znalosti, pracovitost a kreativita výjimečného týmu zaměstnanců. 

RENOMIA investuje do vzdělání a rozvoje svých zaměstnanců. Vytváří inspirující pracovní prostředí založené na týmové spolupráci a firemních hodnotách. RENOMIA spolupracuje s uznávanými odborníky z nejrůznějších oborů, aby naplnila jeden ze základních firemních cílů – mít ty nejkvalitnější a spokojené zaměstnance.

Společně se zaměstnanci slavíme jejich úspěchy a odměňujeme jejich výborné výsledky. RENOMIA má propracovaný motivační program zaměřený nejen na odborné znalosti, ale i na osobnostní rozvoj.

RENOMIA vítá nové spolupracovníky, kteří stávajícímu týmu pomohou naplňovat firemní poslání a přispějí k dalšímu rozvoji. Týmový duch, nasazení, chuť učit se novým věcem a osobní integrita jsou vlastnosti, kterých si vysoce ceníme a jejichž rozvoj podporujeme.

V roce 2016 jsme se zařadili mezi TOP 10 zaměstnavatelů v České republice a již podruhé jsme získali druhé místo jako progresivní zaměstnavatel regionu Praha. Žebříček Zaměstnavatel roku patří k nejprestižnějším u nás. Odborníci, kteří jej sestavují, zohledňují kvalitu pracovního prostředí, možnosti rozvoje zaměstnanců i celkový růst společnosti a její ekonomické výsledky.

RENOMIA nabízí zajímavé pracovní příležitosti v perspektivním a dlouhodobě stabilním oboru.

Aktuálně vám RENOMIA může nabídnout tyto pracovní pozice. 

Zaujala vás naše nabídka? Chtěli byste pracovat v RENOMIA, ale nenašli jste v naší nabídce vhodnou pozici?
Pokud ano, pošlete prosím váš profesní životopis na personální oddělení.

 Kontakt pro volná místa

Mgr. Martina Grófová
region Čechy 
martina.grofova@renomia.cz
+420 731 128 917

 

 

Mgr. Helena Horáková
region Morava
helena.horakova@renomia.cz
+ 420 606 778 812

 

 

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.