přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

RENOMIA Medical

Komplexní služby v oblasti pojištění a risk managementu pro české zdravotnictví

RENOMIA Medical

 

Kvalitní zdravotní péče je klíčovou oblastí našeho života. Důležitým předpokladem k tomu, aby mohli nemocnice, zdravotnická zařízení ale i individuální lékaři poskytovat kvalitní péči, je dostatečná ochrana rizik při jejich náročné práci.

Zkušenosti, mezinárodní know-how a specializovaný tým pro zdravotnictví se rozvíjí pod značkou RENOMIA Medical.

RENOMIA má bohaté zkušenosti s pojištěním zdravotnických zařízení. Naše služby využívají fakultní nemocnice, nestátní zdravotnická zařízení, farmaceutické společnosti, zdravotníci, kliniky či soukromí praktičtí lékaři. Vyškolený tým specialistů s obsáhlými a dlouholetými znalostmi zdravotnictví poskytuje klientům veškeré služby včetně likvidace škod a řízení rizik nehledě na jejich velikost.

Služby, které jsou vám v rámci RENOMIA Medical k dispozici:

  • Sestavení komplexního pojistného programu – navrhneme řešení, které pokryje všechna rizika související s vaší činností, mezi která patří např. odpovědnost za způsobenou újmu, zaměstnanci, technologie&vybavení, léky, klinické testy, atd.
  • Vyjednání nejlepších podmínek pojištění – komunikujeme se všemi stabilními pojistiteli v ČR i zahraničí, abychom pro vás zajistili nejlepší cenu pojištění v souladu s potřebným rozsahem pojistného krytí.
  • Rychlé a spolehlivé vyřešení pojistných událostí – vaše škody jsme připraveni řešit či konzultovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky zkušenostem, které máme s řešením těchto specifických škod (nemajetková újma, škody na klíčové zdravotnické technice, škody způsobené zaměstnanci, atd.), máte jistotu rychle a profesionálně vyřešených škod ve váš prospěch. Poskytujeme odbornou podporu, i když se smluvní strany rozhodnou pro mimosoudní vyrovnání.
  • Risk management – pomůžeme vám nastavit bezpečnější provoz, např.: interní procesy, bezpečnostní pravidla a směrnice pro zaměstnance tak, abychom snížili vaši expozici vůči riziku. Výsledkem je pak nejen nižší cena pojištění, nižší škodní průběh, ale zejména kvalitnější služby poskytované klientům.
  • Poradenství a vzdělávání – pravidelně vás budeme informovat o novinkách v oblasti pojištění zdravotnických zařízení (trendy ze světa, legislativní změny). Připravíme výstižné semináře pro vaše spolupracovníky s cílem zvýšit jejich povědomí o možných rizicích a nastavení pojistné ochrany. Budeme s vámi spolupracovat při tvorbě podmínek veřejné zakázky.
  • Public relations (PR) management – zdravotnická péče a její kvalita je často předmětem mediálního zájmu. Jsme připraveni Vás podpořit v budování dlouhodobě pozitivního PR. Zároveň vám umíme pomoci pro případ vhodné komunikace citlivých událostí (např. pozůstalí pacienta požadují značnou finanční kompenzaci duševních útrap).

V rámci služeb RENOMIA MEDICAL je vám k dispozici kompletní škála pojistných produktů od pojištění odpovědnosti, přes přerušení práce z důvodu poškození výzkumných vzorků až po pojištění osob a zaměstnanecké programy.

 

TIP!

 

Od 1. 1. 2014 došlo v souvislosti s novým občanským zákoníkem ke zpřísnění odpovědnosti. Doporučujeme ověřit rozsah pojištění a výši stanoveného limitu pojistného plnění a přizpůsobit nové legislativě.

RENOMIA nabízí jedinečnou znalost oboru zdravotnictví, potřebných druhů pojištění a rozsáhlé zkušenosti s konkrétními pojistnými programy. Pojištění speciálních rizik souvisejících s působením v oblasti zdravotnictví je RENOMIA připravena zajistit v případě potřeby i u zahraničních pojistitelů a zajišťoven.

Specialisté RENOMIA Vám rádi zpracují individuální nabídku komplexního pojistného programu podle Vašich požadavků a potřeb.

 

Chcete více informací?

Miroslav Holub MBA

obchodní ředitel

miroslav.holub@renomia.cz

+420 603 890 979

Kontaktní formulář
nebo zavřít
Přihlášení klienta
nebo zavřít

Contact.renomia Contact.renomia je zabezpečený webový portál pro klienty RENOMIA. Nabízí jednoduchý a pohodlný přístup k informacím o Vašem pojištění.